Logo

NOVI DELOVI ZA YUGO I ZASTAVA 101

Број на оглас: 1432881 | Објавен на: 16.03.2019, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: YUGO I ZASTAVA 101

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI DELOVI ZA YUGO I ZASTAVA 101----- NE ODGOVARAM NA PORAKI
RABOTNO VREME OD 08 DO 18 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач