Logo

NOVI DELOVI ZA ZASTAVA FIAT 1300-1500-125p

Број на оглас: 1435683 | Објавен на: 13.06.2018, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: ZASTAVA 1300 1500 125P

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI DELOVI KOMPLET JABUCICI NOVI ZA CELA PREDNICA

.

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач