Logo

NOVI DELOVI ZA YUGO 45 55

Број на оглас: 1436832 | Објавен на: 09.01.2018, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: yugo

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI DELOVI VE MOLAM NE ODROVARAM NA poraki imate tel broj
F A R O V I NOVI 1800.00 DENARI-

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач