Logo

NOVI DELOVI ZA YUGO FLORIDA

Број на оглас: 1444734 | Објавен на: 08.01.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: YUGO FLORIDA

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI DELOVI ZA JUGO FLORIDA-----

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач