Logo

ДАРМА ДОМА издава ексклузивен стан на Водно !

Број на оглас: 1478699 | Објавен на: 20.02.2019, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 130 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 600 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА Агенција издава луксузно опремен стан на Водно, поседува 130 м2, 4 соби,дневна и 3 спални, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, нова градба, клима, 2 балкони, 3 wc. МАШИНА ЗА САДОВИ, 2 гаражни места. вселив веднаш.

цена- 600 евра

шифра 17459

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач