Logo

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во строг Центар кај Соборен!

Број на оглас: 1728123 | Објавен на: 02.03.2018, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Друго

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 400 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


***Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во строг Центар кај соборен Храм, комплетно и убаво наместен со нов мебел,ЛЦД, станот е 65м2,3соби, греење на струја, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима инвертер, вселив веднаш...

цена-400 eвра

шифра 15256

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач