Logo

motor na struja pila

Број на оглас: 1984673 | Објавен на: 11.11.2016, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


motor na struja pila eftina

Broj 070491492

Огласи од: ALAT-PROFESIONAL

ALAT-PROFESIONAL

Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ALAT-PROFESIONAL

Потврден огласувач