Logo

TAFTALIDZE pazarce dvosoben 60m2-59000 evra

Број на оглас: 2230495 | Објавен на: 07.01.2017, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60

Греење: Централно

Спрат: 3

Цена: 56.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ДВОСОБЕН СТАН НА ПАЗАРЧЕ ТАФТАЛИЏЕ
ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА НА 2 МИНУТИ ОД СИТИ МОЛ .ЗГРАДАТА Е НА 3 СПРАТА. ГЛЕДА НА ИСТОК И ЈУГ, РЕНОВИРАН Е.

нето површина = 55,68 м2
лоѓија = 4
балкон = 4,63
подрум = 9
--------------------------------------
вкупно = 60,80 м2


ЦЕНА 59 000 ЕВРА.

Огласи од: Vasko

Vasko

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач