Logo

Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Број на оглас: 2297531 | Објавен на: 05.01.2018, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Центар кај Бугарска Амбасада, станот поседува 55м2, 2 соби,наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на струја,нова градба, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, клима, машина за садови, вселив веднаш..

цена-300 евра

шифра 15197

Погледнете ја целосната понуда на имоти за издавање и продавање на нашата web strana www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач