Logo

ДАРМА ДОМА продава стан во Карпош 2 !

Број на оглас: 2361976 | Објавен на: 26.01.2017, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Цена: 60.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Карпош 2 до Хотел Карпош, станот е со површина од 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, реновиран комплет, 4 кат, без лифт, балкон, чист имотен лист...

цена: 60 000 €

шифра А 6126

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач