Logo

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром кај Хотел Русија !

Број на оглас: 2558020 | Објавен на: 06.09.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 220 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Аеродром кај Хотел Русија, 55 м2, 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет,греење на парно, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, машина за перење. реновиран,,вселив веднаш....

ЦЕНА-220 евра

шифра 18295контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач