Logo

Дарма Дома издава нов 3 _собен стан кај Џамбо !

Број на оглас: 2703895 | Објавен на: 15.02.2018, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 350 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан кај Џамбо, 80м2, 3 соби,наместен луксуно,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима, вселив веднаш

цена- 350 евра
шифра 15006

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач