1 / 7
gumi 225 55 16 COMFORSER
3.000 МКД
Цената е фиксна
20.12.2021 11:51

Струмица / Струмица

078 333 158 viber
www.comforser.ca comforser - canada

akciski ceni - ograniceni kolicini

165 70 13 1600
175 65 14 1500
195 65 15 2000
205 55 16 2200
225 55 16 3000
225 45 17 2500
... ... ...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 205 80 16 4x4 Off Road malatesta KOBRA

11 МКД

gumi 4x4 215 65 16 [4 sezoni]

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам