Logo

UNISEKS saat replika na PAUL VALENTINE so metalno remce

Број на оглас: 2775394 | Објавен на: 29.01.2018, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


PAUL VALENTINE женски модерен и елегантен рачен часовник оригинална реплика, црна варијанта со црна позадина на бројчаникот, метално ремче.
Надворешен дијаметар 40mm.
Широчина на белезица 18-20mm.
Дебелина на белезица 1,5mm.
Дебелина на бројчаник 8mm
Промотивна цена 990,00 денари.

Огласи од: Купи онлајн

Купи онлајн

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач