Logo

ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Карпош 3 !

Број на оглас: 2799866 | Објавен на: 28.06.2019, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 3 позади City Mall, поседува 80 м2, 3 соби, 1 кат. лифт, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН со наместена кујна, фрижидер и шпорет. греење на Парно, балкон,2 купатила, клима, ПАРКИНГ, нова градба, вселив од 1 јули...

цена-400 евра-не е фиксна

шифра 17859

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач