Logo

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 2 !

Број на оглас: 2843162 | Објавен на: 10.01.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Карпош 2 спроти Хотел Карпош. поседува 55 м2, 2 соби. дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови. машина за перење и сушење , реновиран комплет. 2 клими. 2 лцд. паркинг, греење на сопствено парно.остава.првосмукалка. прибор. ГРАТИС ИНТЕРНЕТ И КАБЛОВСКА, вселив веднаш...


цена-300 евра

шифра 18156

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуѓда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач