Logo

Mining Rig

Број на оглас: 2880009 | Објавен на: 18.06.2018, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 100 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Celeron

Тип на хaрд диск: SSD

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


6x Sapphire RX570 8G nitro plus mining Rig
novi 6 meseci majning garancija

Огласи од: Atom Store

Atom Store

nn.aleksandar@gmail.com
Кавадарци

Станете Премиум член

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atom Store (претпријатие)

Потврден огласувач