Logo

Kompjuterski zvucnici

Број на оглас: 2908258 | Објавен на: 12.04.2019, 06:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Kompjuterski zvucnici so popjacalo.Koristeni ispravni

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач