Logo

Дарма Дома издава нов стан кај Универзална Сала!

Број на оглас: 2963630 | Објавен на: 21.08.2019, 01:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Цена: 400 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Универзална Сала, поседува 75 м2, 3 соби,дневна и 2 спални. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, 2 балкони, купатило. клима, лифт , нова градба, ГАРАЖА. вселив веднаш...


цена-400 евра

Шифра 18060

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач