Logo

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маало !

Број на оглас: 2970914 | Објавен на: 10.06.2019, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 85 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маало кај Силбо, станот поседува 85 м2, 3 соби, наместен со нов мебел, во нова градба,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство.клима инвертер. балкон,2 СОПСТВЕНИ ПАРКИНГ МЕСТА, вселив веднаш...

цена-500 евра

шифра 17798

контакт тел: 078/219-508


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач