Logo

Дарма Дома издава луксузен 3 собен стан во Мичурин !

Број на оглас: 3017247 | Објавен на: 27.05.2019, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 110 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 380 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Мичурин, поседува 110 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, паркинг, балкон,2 купатила, нова градба, греење на парно, машина за садови, клима, станот е дуплекс, вселив веднаш...

цена-380 евра

шифра 17755

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач