Logo

Golf 4 Na delovi

Број на оглас: 3033856 | Објавен на: 03.12.2019, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 123 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.9 TDI 90 PS Na delovi

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Festo

Потврден огласувач