Logo

Opel Corsa 1.3 CDTI Edition

Број на оглас: 3073538 | Објавен на: 04.09.2019, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.3 CDTi

SNAGA: 55 KW / 75 KS
GODINA: 2009
km.163.000

OPREMA:

-CLIMATIC
-CITY SERVO VOLAN
-RADIO CD
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-ABS
-SERVISNA KNIGA
-ALUMINIUMSKI FELNI

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA

I N T E G R A
motors group
lokacija:Industriska Zona Vizbegovo
ul:Kacanicki Pat (Jadranska Magistrala) bb
1000 Skopje
076 333 666
www.integramotors.com.mk

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  I N T E G R A motors group

Потврден огласувач