Logo

Дарма Дома издава НОВ стан на Водно !

Број на оглас: 3129718 | Објавен на: 04.07.2019, 05:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 13.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан на Водно. кај Државна Болница.поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со понов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима.нова градба, парно греење. вселив веднаш...

цена-13 000 денари

шифра 18140

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач