Logo

Slusalki so mikrofon so patent - Zipper Earphone

Број на оглас: 3180575 | Објавен на: 20.02.2019, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Earphone with Microphone Zipper Metallics
Слушалки со вграден микрофон за мобилен телефон
Најразлични бои на залиха

квалитетна изработка
метални слушалки со променливи силиконски гумички
метален патент
плетен extra-durable кабел
металик висок сјај

Moznost za on-line kupuvanje i isporaka po kargo.

Tel. 02/ 32 32 488, 075/ 68 11 55
www.premium.com.mk

Огласи од: Premium Computers

Premium Computers

Partizanski odredi br.33 Skopje
Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Premium Computers

Потврден огласувач