Logo

VW Crafter 2.5 TDI doka/patar/pritsche

Број на оглас: 3184135 | Објавен на: 04.09.2019, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


full

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  I N T E G R A motors group

Потврден огласувач