Logo

Magnetofon so lenti Nacional

Број на оглас: 3204898 | Објавен на: 14.03.2019, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Magnetofon so lenti nacional od 1971 godina.Neispravna Glavata.

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач