Logo

Za vezbanje abdomen.

Број на оглас: 3238398 | Објавен на: 14.04.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 301 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Topka za vezbanje na abdomenalni muskuli i drugi licni vezbi.

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач