Logo

Se prodava kuka vo Vizbegovo

Број на оглас: 3272377 | Објавен на: 04.03.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 1050 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1999

Година на реновирање: 1999

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Ul. 4 Vizbegovo

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Vizbegovo so golemina od 1.050 metri kvadratni.Na placot ima kuka na dva kata .Cena po dogovor.

Shitet shtëpi në Vizbeg me oborr prej 1.050m2

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 I N T E G R A motors group

Потврден огласувач