Logo

Ford Fiesta 1.4 TDCi Connection 2008’

Број на оглас: 3289839 | Објавен на: 12.12.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 I N T E G R A motors group

Потврден огласувач