Logo

Fiat Punto HGT 1.9 JTD

Број на оглас: 3321004 | Објавен на: 04.10.2019, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  I N T E G R A motors group

Потврден огласувач