Logo

Дарма Дома izdava 3 soben stan kaj Drzavna Bolnica

Број на оглас: 3353253 | Објавен на: 26.08.2019, 01:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан спроти Државна Болница, на Козара.поседува 70 м2, 3 соби,наместен комплетно со понов мебел, греење на парно,НОВА КУЈНА,, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,МАШИНА ЗА САДОВИ, тоалет. тераса,НОВА ЗГРАДА, прекрасна и мирна локација, клима.лцд. ИДЕАЛЕН ЗА 3 ЛИЦА, вселив веднаш..


Цена: 300 евра

шифра 18113

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач