Logo

Opel Astra GTC 1.3 CDTi 2009’

Број на оглас: 3363541 | Објавен на: 08.09.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  I N T E G R A motors group

Потврден огласувач