Logo

Citroen Berlingo

Број на оглас: 3379392 | Објавен на: 02.07.2020, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Berlingo 1.5 HDI (55kw-75 ks )
Registracja 07.06.2020
Novi Zimski Gumi

Огласи од: Auto CEM

Auto CEM

Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Auto CEM

Потврден огласувач