1 / 1
Kabel za 220v za PC kvalitetn.
50 МКД
05.11.2019 13:53

Скопје Центар / Скопје

Kabel za 220v za PC.Kvaliteten kupen od Loging.Nov neupotrebuvan.50

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Brоjac digitalen so LED.

150 МКД

Radioamaterski priemnik JR 500S

50 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам