1 / 3
gumi 205-70-15 4x4 M + S
3.000 МКД
Цената е фиксна
12.01.2021 11:25

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

70

Дијаметар:

15

078-333-158 viber

205-70-15 4x4 dzipovska dimenzija
nov DOT
super cena 3000 den.


225-50-17 2800
225-45-16 2500
205-55-16 2200
195-65-15 2000
175-65-14 1500
155-70-13 1500

ISPORAKA ZA 1 RABOTEN DEN

DOT 2019


Audi
vw
bmw
mercedes
nissan
mazda
suzuki
ford
mitsubishi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 205 80 16 4x4 Off Road malatesta KOBRA

11 МКД

gumi 245 75 16 Off Road

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам