Logo

Opel Insignia

Број на оглас: 3466153 | Објавен на: 02.07.2020, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 155 kw / 211 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Insignia 2.0 Biturbo ( 210 k0s ) 4x4
Full Oprema

Огласи од: Auto CEM

Auto CEM

Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Auto CEM

Потврден огласувач