Logo

Ford Transit 2.4 TDCi Maxi Termoking

Број на оглас: 3501009 | Објавен на: 07.03.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Hladnjaca

Огласи од: I N T E G R A motors group

I N T E G R A motors group

Kacanicki Pat bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 I N T E G R A motors group

Потврден огласувач