Logo

Delovi za Fiat Punto 1.3 multijet evo 2008-2016

Број на оглас: 3505795 | Објавен на: 04.06.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Fiat Punto

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 2012-2016
1.3 multijet evo noviot motor

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Auto Parts

Потврден огласувач