Logo

oprema za svinjarska farma/опрема за свињарска фарма

Број на оглас: 3549227 | Објавен на: 08.09.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава опрема за фарма:
-Чекалишта
-Прасилишта
-пластика за бе фаза
-силуси
-автоматски линии

Огласи од: agromila trejd

agromila trejd

Свети Николе

Станете Премиум член

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 agromila trejd

Потврден огласувач