Logo

Opel Astra

Број на оглас: 3569875 | Објавен на: 02.07.2020, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.7CDTI 110ks
Enjoy Nivo na oprema

Огласи од: Auto CEM

Auto CEM

Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Auto CEM

Потврден огласувач