1 / 12
PEUGEOT 207 1,4 HDI 2007 120.000 KM EKSTRA !
3.300 €
Цената е фиксна
3.450 €
Денес 08:51

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 207 1,4 HDI 68 KS OD 2007 SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO REALNI 123.000 KM SO OPREMA:
- KLIMA
- ABS
- ESP
- AIRBAGS
- SERVO VOLAN
- CENTRALNO
- RADIO CD
- ELEKTRIKA
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA !
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 308 1,6 HDI FACE 2011 92 KS PERFEKTNA !

4400 €

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90 KS COSMO !

2950 €