1 / 12
PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI - 88KW (120HP)
4.100 €
19.01.2022 21:19

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI / 88KW (120HP)
КАБРИОЛЕТ
УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА
Менувач: Рачен
Гориво: Бензин
Боја: Сива
Година на производство: 2008
Прва регистрација: 19.05.2008
Поминати километри: 189.890
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходен сопственик само еден
Два оригинални клуча
Дополнителна опрема:
- Греачи на седишта;
- Климатроник;
- Кожа
- Паркинг сензори
- Борд компјутер....

АутоЦентрум увезува половни автомобили од ЕУ (Германија, Франција, Холандија, Италија)
Автомобилите пред увоз се детално прегледани во земјите од каде што се купени и истите пристигаат со целосна сервисна историја - сервисна книшка !
Сите автомобили се во одлична состојба
100 % гаранција на километри

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoZentrum
Потврден огласувач
071388889
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW Comfortline | Business 5d | 2018god

25500 €

BMW 740d XDRIVE - 228KW (306HP)

21900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам