1 / 12
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 109KS=BALKANAUTO CARS=
1 €
12.08.2021 14:28

Гази Баба / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

FIAT DOBLO 1.3mylijet 90KS Euro6 =BALKANAUTO CARS=

1 €

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам