1 / 1
Novi Delovi za Site Marki
1 €
Цената не е фиксна
18.04.2021 09:12

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

Site modeli

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување


Glavcini, zglobovi, cilindri, dihtunzi, 8Lageri, filtri, maslo, Delovi od motor, kocnici, diskovi, Federi , Amortizeri , gumici, sve sto vi e potrebno.

so EKSTRA CENA !!!!

Pisete ne na Viber ili Whatsapp.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

AutoPartsOnlineMK
Потврден огласувач
071987255
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi Delovi za BMW

1 €

Novi Delovi za VW

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам