1 / 1
Nova Servo Pumpa za Golf 3
6.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2021 19:14

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf 3

Tип на делови:

Управниот /Серво /волан

Se prodava nova Servo pumpa za Golf 3.
OEM broj : 028145157D
Pisete na viber ili Whatsapp
Pracame po kargo niz cela Makedonia.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

AutoPartsOnlineMK
Потврден огласувач
071987255
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi Delovi za VW T4

1 МКД

Nova Servo Pumpa za Golf 3

6500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам