1 / 2
KASI, ZAMENSKI KLUC, PLASTIKI ZA AUDI (A3 A4 A5 A6 A8 Q5 Q7)
499 МКД
03.01.2022 13:24

Гази Баба / Скопје

✔️ Novi kasi zamenski plastiki za Audi vozila (bez elektronika vnatre)
✔️ Zagarantiran Kvalitet
✔️ 100 % kako na slikata
✔️ Slobodno pisete ni poraka na Viber ili Whats up
✔️ BRZA ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EXPRES

✖✖ NAPOMENA: NE KODIRAME KLUČEVI ✖✖

☎ 072-734-034 ☎

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

★★★ Quality Keys ★★★
Потврден огласувач
072734034
Испрати Е-маил до огласувачот

KARTICA ZA RENAULT MEGAN, CLIO SCENIC, LOGAN, KOLEOS

600 МКД

ZAMENSKI KLUC GOLF 4 5 6, TOURAN, BORA, PASSAT, SEAT, SKODA

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам