1 / 3
ZAMENSKI KLUC KASA ZA OPEL ASTRA H, ZAFIRA MERIVA CORSA
По Договор
30.12.2021 15:40

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

✔️ Novi kasi zamenski plastiki za OPEL vozila (bez elektronika vnatre)
✔️ Zagarantiran Kvalitet
✔️ 100 % kako na slikata
✔️ Slobodno pisete ni poraka na Viber ili Whats up
✔️ BRZA ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EXPRES

✖✖ NAPOMENA: NE KODIRAME KLUČEVI ✖✖

☎ 072-734-034 ☎

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

★★★ Quality Keys ★★★
Потврден огласувач
072734034
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW KLUC PLASTIKA (120,320,530,E90 E91 E92 E60 E70 X5 X3)

599 €

NOV KLUC PLASTIKA ZA KIA RIO, PICANTO, CEED, SPORTAGE, SOUL

499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам