1 / 2
NOV KLUC PLASTIKA ZA KIA RIO, PICANTO, CEED, SPORTAGE, SOUL
499 МКД
28.12.2021 19:05

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

✔️ Novi kasi zamenski plastiki za KIA vozila (bez elektronika vnatre)
✔️ Zagarantiran Kvalitet
✔️ 100 % kako na slikata
✔️ Slobodno pisete ni poraka na Viber ili Whats up
✔️ BRZA ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EXPRES

✖✖ NAPOMENA: NE KODIRAME KLUČEVI ✖✖

☎ 072-734-034 ☎

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

★★★ Quality Keys ★★★
Потврден огласувач
072734034
Испрати Е-маил до огласувачот

KASI, ZAMENSKI KLUC, PLASTIKI ZA AUDI (A3 A4 A5 A6 A8 Q5 Q7)

499 МКД

ZAMENSKI KLUC ZA CITROEN C1,C2,C3,C4,C5,C8, BERLINGO, SAXO

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам