1 / 5
BMW X1 sDrive18d
11.000 €
Цената не е фиксна
Денес 08:42

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава BMW x1 sDrive 18d (2.0 е моторот) во одлична состојба. Регистриран до 18 септември 2022година. Поседува сервисна книшка со сите печати од сервисите и е редовно сервисиран во BMW сервис Даим.
Од опрема поседува фарови со BiXenon, прскалки на фарови, греачи на седишта, задни паркинг сензори, електрика на сите прозорци, електрика на ретровизори(склопување на копче), команди на волан, надворешните и внатрешниот ретровизор се со сензори и се самозатемнувачки.
Колата се вози секојдневно и може да се види во секое време.
Може замена за кола до 5-6000евра со ваша доплата.
За цена договор само на лице место.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
076774631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам